Forum

 Firma Rehberi 

Süper Tedarik
 İletişim 
 

 Bizevleniyoruz.net'e hoşgeldiniz.

 Şehir


 Anasayfa Evlilik teklifi  
S evdiğiniz, ömür boyu bir hayatı paylaşmak istediğiniz kişiye evlenme teklifinde bulunmaya geldi sıra…Bazı istisnalar hariç genelde bu romantik teklif erkeklerden beklenir ve onlar tarafından yapılır. O nedenle biz biraz bayanların hoşlanacağı tarzda sizlere öneriler sunacağız.

Öncelikle evlenme teklifi yapmadan önce ilişkinizi tartın ve evlilik seviyesine geldiğinizden emin olun. Unutmayın yanlış zamanlama onun kararını etkileyebilir. Peki artık her şeyden emin ve benimle evlenir misin demek için hazırsanız işte size öneriler….

Mükemmel Mekanı Seçmek

Kadınlar sürprizlerden çok hoşlanırlar bu nedenle evlenme teklifinizi hiç beklemedikleri bir anı yakalayarak yapmanız uygun olacaktır. Evlenme teklifini yapacağınız yer ikiniz için de özel bir yer olmalıdır. Mesela, ilk tanıştığınız yer ya da ikinizde de anısı olan bir yer olabilir. Bunun dışında pozitif duygular yansıtan doğa ile iç içe olan romantik bir mekan da seçebilirsiniz.

Sürpriz Evlilik Teklifleri

İnternet Sayfası: İçinde ikinizin fotoğrafları, anıları, şiirler olan ve evlenmek istediğinizi ilan eden bir sayfa hazırlayabilirsiniz. Teknolojiyi kullanarak duygularınızı açıklamaya ve benimle evlenir misin demeğe ne dersiniz?

Menü: Gittiğiniz bir restorandaki görevliyi ayarlayarak menünün içerisinde benimle evlenir misin yazılı bir notun gelmesine ne dersiniz?

Radyo: Radyo programlarında canlı yayında sevdiğiniz kişiye evlenme teklif edebilirsiniz. Sevdiğinin kişiyi arayıp radyo frekansını söyleyin ve teklifinizi yapın. Ancak kız arkadaşınız hoşlanmayacaksa teklifinizi şahitler önünde yapmayın.

Çiçek: Sevdiğiniz kişiye göndereceğiniz bir buket çiçek ve üzerinde benimle evlenir misin yazılı bir kart ile de teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın çiçekler her zaman anlamlıdır ve çok şeyi anlatabilir.

Cd: Cd’nin içerisine hazırlayacağınız sürpriz görüntü ve müzikleri ömür boyu saklayabilirsiniz. Kendi görüntünüzü kamera ile çekip CD’ye koyarak evlenme teklifinizi yapabilirsiniz.

Teklifinizin Saatini Önceden Belirleyin

Evlenme teklifi için tek bir doğru zaman yoktur. Damat adayları kendine ve kız arkadaşına en uygun zamanı belirlemelidir. Bazıları için sabah uygunken, bazıları içinse mutlaka gece olmalıdır. Ama eğer gece teklif etmeyi düşünüyorsanız, kız arkadaşınızın ailesini arayıp bu mutlu haberi paylaşmak isteyeceğini de göz önünde bulundurun.
Bizim size önerimiz romantik bir akşam yemeği ya da gün batımında deniz kenarı. Tabii illa ki onu yerinden sıçratmak istiyorsanız, gece yarısı arayıp telefonda da teklif edebilirsiniz!

Evlilik Teklifi İçin Kalıcı Hediyeler

Evlilik teklifinde bulunacağınız kişiye alacağınız bir hediye ile bu anlamlı günü unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. Unutmayın evlilik teklifi sırasında vereceğiniz bir kırmızı gül ya da tek taş bir yüzük hem romantik olacak hem de teklifinize alacağınız cevabı kolaylaştıracaktır!


Ana Sayfa | Editör: Bizevleniyoruz.Net | 01.02.2008 | Gösterim : 6490 | Kaydetme : 0 | Tavsiye : 0
 Diğer Makaleler
Stressiz bir düğün için 20 öneri
Evlenmeden önce bunları mutlaka kontrol edin
Düğün stresiyle nasıl baş edebilirsiniz?
Evlilik erkeklere iyi geliyor
Evlilikte Huzurlu Olmanın Yolları
Evlilik Gelenekleri
Evlilik Sözleşmesi
Evlilik bir sanattır.
Kayınvalideye Rağmen Hayatta Kalma Klavuzu
Kayınvalidenizle anlaşamıyor musunuz?
Çalışan kadınlara evlilik tüyoları
Hangi erkekle evlenilir, hangisiyle evlenilmez?
30'undan sonra evlenenler dikkat!
Evlilik ve ev kurma hazırlıklarınız eksiksiz mi, kontrol edin!
İşte evlilikte yapmamanız gereken davranışlar
Akraba evliliği
İhtiyaç Listesi
Söz ve nişan hazırlıkları
Mutluluğun sırrı
Düğün öncesi hazırlık
Evlenmeden önce yapılması gerekenler
Riskli akraba evlilikleri
Sağlık testleri
Nikah için gerekli belgeler
Hukuki açıdan evlilik
Kaynana kullanma kılavuzu
Gelinin acil durum çantası
Düğün geleneklerinin ortaya çıkış öyküleri

Üye Sayısı
  5 0 2
Firma Sayısı
  1 6 1
Yardım |İletişim | Hakkımızda | ReklamGizlilik Sözleşmesi | Sistemden Çıkış

Bizevleniyoruz.net sitesindeki tüm yazıların ve fotoğrafların izinsiz kullanılması yasaktır.
Copyright © 2008-2018 - Tüm hakları saklıdır.

Hosting @ LAZHOSTING